Forum klanu Grotesq

Forum GrotesQ

Announcement

<<< NAMIARY NA TeamSpeak W KAŻDYM DZIALE FORUM >>>

#1 2010-07-17 13:23:07

Dawid

Guest

Podanie Rygel

A więc tak:) Mam na imię Dawid pochodzę z Częstochowy mam 17 lat:). Uczę się w liceum. w L2 gram chyba już z 5 lat ale tak najbardziej intensywnie gram dopiero od dwóch lat.
1. Nick w grze, klasa, lvl, ewentualne suby: Rygel
2. Aktualny sprzęt: niestety na razie mam set devotion (na lepszy mnie nie stać;/)
3. Alty jakie posiadasz: nie mam altów, ponieważ gram supportem i na razie nie potrzebuje ale raczej będę robił później
4. Klany na Frytce: Byłem najpierw w Undertide, potem Dark Elite i na koniec w Grotesq:)
5. Jak długo grasz w L2: Jak wyżej pisałem około 5 lat
6. Serwery na jakich grałeś (+nazwy poważniejszych klanów): Moim pierwszym serwerem był Epi grałem tam w klanie Dark Elite, a potem w Zakonie Feniksa do końca serwera
7. Aktywność (ile średnio grasz): średnio ponad 5h może dłużej
8. Wiek: 17
9. Czy akceptujesz regulamin:Tak:)
10. Znajomi w GrotesQ: Sam nie wiem czy mam znajomych gdyż wiele osób może mnie nie pamiętać ale znam heiho i cossette:)
11. Uzasadnienie podania
Wybrałem wasz klan ponieważ spełnia moje oczekiwania i grałem wcześniej trochę u was i grało mi się bardzo sympatycznie. A przede wszystkim wybrałem ten klan gdyż wole grać z kimś i coś konkretnego robić niż samemu lamić to na tyle:)
Pozdro:)

 

#2 2010-07-17 13:27:13

Dawid

Guest

Re: Podanie Rygel

zapomniałem, dodać 44 lvl profka to Elven elder subki takie jakie klan mi każe zrobic:)

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl