Forum klanu Grotesq

Forum GrotesQ

Announcement

<<< NAMIARY NA TeamSpeak W KAŻDYM DZIALE FORUM >>>

#1 2010-10-01 16:16:11

Kalath

Guest

Podanie

1. Nick ,class,lvl, subs:Kalath AdV 80+
2. Current equipment:mj l set , dyna l set , comon mj jawels, as , atry
3. Alt chars you have:WC,BD,SwS,SE loguje w zaleznosci potrzeby
4. Clans in frintezza:TBD
5. How long you play in L2:od c1
6. Servers you played:6-7 lat noobwars x2
7. Activity (How much time you spend online od kilku do kilkunastu godzin dziennie
8. Age:22
9. Friends in GrotesQ: Ryfi
10.Why you want to join us:stosunkowo dlugo czas przekonywala mnie do tego Ryfi, twierdzac ze u was jest hmm " lepiej" wiecej funnu z Gry  mozna liczyc na jakies normlane pt bo wkoncu ile moze grac  mimo tego ze ma sie  klan jako random gdybym chcial grac solo pogralbym w MU ^^ dodatkowo jeszcze nigdy nie spotkalem  gracza z GQ ktory padl na glebe  bez wzgledu na okolicznosci i bluzgal by typa ktory go ubil a to swiadczy o pewnym poziomie graczy w klanie, co sie chwali
11.From: Poland
p.s licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

#2 2010-10-01 17:16:00

Vivian

Experienced GQ player

Registered: 2010-06-14
Posts: 329
Reputation :   
Postac: DoomBringer

Re: Podanie

Jeśli jesteś kolejna osobą jak knopers która zmienia klan jak skarpetki w zależności od tego kto radzi sobie lepiej na serwerze to na nie.

Offline

 

#3 2010-10-01 17:53:44

Kalath

Guest

Re: Podanie

niemam zwyczaju zmieniac klanow  a w tbd poprostu nieda sie normalnie grac a dlaczego  na poczatku wybralem tbd?? lapali all randomow a mi to bylo na reke  mialem okazje polapac fame

 

#4 2010-10-01 18:26:05

siareczka

Administrator

Registered: 2010-03-23
Posts: 216
Reputation :   

Re: Podanie

Na tak, skoro bierzemy noze to niech sie da z nich jakies pt sklecic ;p

Offline

 

#5 2010-10-01 19:11:49

Tomas

Experienced GQ player

7856795
Registered: 2009-02-06
Posts: 414
Reputation :   -5 

Re: Podanie

nie mam nic przeciwko, na tak

Offline

 

#6 2010-10-01 20:07:49

 kanik

Experienced GQ player

3827991
From: Gdynia
Registered: 2009-10-26
Posts: 365
Reputation :   -1 
Postac: Frenzy

Re: Podanie

NA NIE


http://sigs.rpg-club.com/2/almostfamous/103.jpghttp://sigs.rpg-club.com/2/miszqa/101.jpg



http://img829.imageshack.us/img829/7472/dominosbdaygiftybyellea.png

Offline

 

#7 2010-10-02 02:20:16

leevicky

Experienced GQ player

2649323
From: Opole
Registered: 2009-10-19
Posts: 294
Reputation :   

Re: Podanie

tak

Offline

 

#8 2010-10-02 11:15:38

Amrun

Użytkownik

Registered: 2010-08-24
Posts: 18
Reputation :   

Re: Podanie

hmm sensownie zaargumentowal powod przejscia z tbd do nas, imo lepiej skleic pt daggerow niz zapychac klan boxami.
mozna by zrobic team pako und firends co machaja sztyletami

nie podoba mi sie jedynie ten spoil z punktami o ktorym cos tam na vt slyszalem imo tak sie nie robi.

ale w sumie na tak.

btw. przeraza mnie ze prawie wszyscy podaja ryfi w podaniach XD

Offline

 

#9 2010-10-02 11:20:47

hadzi/yellow

Experienced GQ player

Registered: 2009-02-24
Posts: 333
Reputation :   

Re: Podanie

Nie znam sprawy, ale co najmniej do wyjaśnienia.
MrPunch napisał to w czwartek:
http://imagehost.pl/images/kk.jpg

Offline

 

#10 2010-10-02 13:07:07

Kalath

Guest

Re: Podanie

wypowidz puncha az zal komentowac  po pierwsze to nie trzyma sie kupy o co ten placz ze dostalem hida?? na ktorego sam zapierdalalem w staakto?? pozatym to kupy sie nie trzyma gdybym mial faktycznie scamowac   .i. co sie da i zmienil chara i bylo by po sprawie. a dlaczego tak dluga nie odchodzilem  z tbd mialem dlug u NoName wisialem mu spora sumke  Adeny postanowilem uregulowac dlugi i dopiero  wtedy odejsc aby niebylo placzu ktory i tak powstal. P.s ja nie punch ktory opierdala  w zasadzie chyba z 6-7 postaci z matsow   i kolejne 2 postacie "suport" z armorow  i zmieniam na nie pasy. przekonywac nikogo nie bede ale dla mnie to jest nie logiczne... ;/

 

#11 2010-10-02 13:08:31

Kalath

Guest

Re: Podanie

a i wracajac do Ryfi... mozecie Jej spytac  sama zadala mi pytanie "dlaczego nie odchodzisz na co czekasz" odp  brzmiala  musze uregulowac dlugi aby niebylo placzu

 

#12 2010-10-02 13:12:37

Kalath

Guest

Re: Podanie

Kalath wrote:

wypowidz puncha az zal komentowac  po pierwsze to nie trzyma sie kupy o co ten placz ze dostalem hida?? na ktorego sam zapierdalalem w staakto?? pozatym to kupy sie nie trzyma gdybym mial faktycznie scamowac   podj ebalbym co sie da i zmienil chara i bylo by po sprawie. a dlaczego tak dluga nie odchodzilem  z tbd mialem dlug u NoName wisialem mu spora sumke  Adeny postanowilem uregulowac dlugi i dopiero  wtedy odejsc aby niebylo placzu ktory i tak powstal. P.s ja nie punch ktory opierdala  w zasadzie chyba z 6-7 postaci z matsow   i kolejne 2 postacie "suport" z armorow  i zmieniam na nie pasy. przekonywac nikogo nie bede ale dla mnie to jest nie logiczne... ;/

 

#13 2010-10-02 13:24:14

KnOpErSs

Banned

Re: Podanie

MrPunch jest idiota, ale niebede tego tlumaczyl.    Ja i Kalath nikogo nie oscamowalismy, wczesniej skladalem do was apply bo TBD mialo low aktywnosc, potem sie polepszylo wiec wrocilem. teraz wyszla inna sytuacja odnosnie polityki klanu, dlatego opuscilem z Kalathem TBD, niepodobalo nam sie to co Sardax zaczal reprezentowac swoim zachowaniem.


kogo z czego mielismy oscamowac w TBD? ja dyna seta sam krafcilem ( 2 czesci mialem od Huntiego) , Dyna Knifa tydzien temu krafcilem. Kalathowi teraz sklepalismy Dyna Seta i AS  , ciekawe wiec co takiego zescamowalem? a moze Dyna Heavy seta ktorego dostalem od real Nitro? ktory skonczyl grac?


dochodzac do klanu niepotrzebujemy pozyczac setow  ani broni.  Chcemy pvp z TBD, epic siege tw.   a to co puncz wypisywal na hero to n/c .

 

#14 2010-10-02 16:41:19

hadzi/yellow

Experienced GQ player

Registered: 2009-02-24
Posts: 333
Reputation :   

Re: Podanie

KnOpErSs wrote:

... wczesniej skladalem do was apply bo TBD mialo low aktywnosc, potem sie polepszylo wiec wrocilem. teraz wyszla inna sytuacja odnosnie polityki klanu, dlatego opuscilem z Kalathem TBD, niepodobalo nam sie to co Sardax zaczal reprezentowac swoim zachowaniem...

Tzn. idziesz tam gdzie lepiej, czyli jak u nas coś będzie gorzej z online pójdziesz do innego klanu?

KnOpErSs wrote:

...kogo z czego mielismy oscamowac w TBD? ja dyna seta sam krafcilem ( 2 czesci mialem od Huntiego) , Dyna Knifa tydzien temu krafcilem. Kalathowi teraz sklepalismy Dyna Seta i AS  , ciekawe wiec co takiego zescamowalem? a moze Dyna Heavy seta ktorego dostalem od real Nitro? ktory skonczyl grac?


dochodzac do klanu niepotrzebujemy pozyczac setow  ani broni.  Chcemy pvp z TBD, epic siege tw.   a to co puncz wypisywal na hero to n/c .

To i sprawa Kalatha o posądzenie was o scam przez puncha nie oceniam. Nie znam puncha, ktoś od rekrutacji czy tam jakiś vCL może się zainteresują i wyjaśnią.

Offline

 

#15 2010-10-02 17:13:35

KnOpErSs

Banned

Re: Podanie

ale wtedy tbd sie prawie rozsypalo wiec byla inna sytuacja. 

chce dolaczyc do klanu z kalathem  i pomoc na pvp tw siegach epikach. bijac przy tym tbd na pvp.

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl