Forum klanu Grotesq

Forum GrotesQ

  • You are not logged in.
  • Polecamy: Gry

Announcement

<<< NAMIARY NA TeamSpeak W KAŻDYM DZIALE FORUM >>>

#16 2009-10-19 01:56:54

Arxell

Experienced GQ player

Registered: 2009-08-01
Posts: 305
Reputation :   

Re: Stanx- sorc 73lvl

Ja nadal na nie, fajnie, że Anymen się wypowiedział, poza tym trochę wątpliwości rozwiał też Abba. Hero shout o tym, ze niby kradniecie, widział każdy, ale chyba tylko głąby wierzą, że jest to zyskowny sposób na dorobienie się. Wchodząc do klanu akceptuje się jego regulamin, tamci widocznie nie pogodzili się z tym. Poza tym byle low lvl spoil daje więcej kasy matsów i itemów niż taki LOLek shoutujący potem "okradli mnie!!!". Także o opinię w tym względzie bym się nie martwił, tego typu oskarżenia pozostawiam w sferze odwetu byłych klanowiczy. Jakoś lexowi weterani takich rzeczy nie wypisują, tylko newbie.

Jak pisano wcześniej, jesteśmy klanem wieczorowym, w dodatku na full self crafcie. A nowi nie mają w ogóle co liczyć na pomoc w stylu "adena plax plox" czy "pożycz DC na siege".

I wreszcie: nie jestem WL, to tylko lolsuba Za to mam niewyparzony język i zdanie niskiego sortu o zergach

Last edited by Arxell (2009-10-19 02:28:51)


Tu była mega sygnatura. Ale znudziła mi się.

Offline

 

#17 2009-10-19 09:44:50

Kika

Użytkownik

6799473
Registered: 2009-07-04
Posts: 168
Reputation :   

Re: Stanx- sorc 73lvl

Niecierpie ludzi ktorzy rzucaja  oskarzenia na innych, albo ciagle placza bo dzieje sie im krzywda.
Wyjasnienia Anymena - bardzo logiczne.
  Wszystko pieknie podsumowal  Cromyr  z Arxelem i  nie ma sie tu nad czym zastanawiac .
  Nawet  jezeli bedzie  stanx  w klanie  - ja jestem  na nie.

Offline

 

#18 2009-10-19 19:38:24

stan

Guest

Re: Stanx- sorc 73lvl

a mi sie Any zdaje ze jest roznica "craft clanowy"  a "potrzebuje szybko kasy", gdzie zaznaczalem ze te matsy i kasa jest od kumpla pozyczona. To pierwsze, po drugie plakalem Ci zebys mi cos oddal ? nie. tak samo z ta kasa ktora dalem do cwh, w pierwszy dzien dziekujesz za nia, chwalisz na vt, a pare dni pozniej "jaka kasa ?". I jeszcze do tych ludzi co mysla ze oczekuje jakies pomocy od clanu ; D na prawde umiem grac w L2 i potrafie zadbac sam o itemy

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl