Forum klanu Grotesq

Forum GrotesQ

  • You are not logged in.
  • Polecamy: Gry

Announcement

<<< NAMIARY NA TeamSpeak W KAŻDYM DZIALE FORUM >>>

#1 2010-04-06 22:55:20

Aranelien

Guest

Podanie

Witam,

Nick: Aranelien, Mystic Muse lvl 76
Sprzęt - Dc Robe Set, SOM 3+ Acu, Maja Set Jewlery
Alty : PP 52, SE 62, Glad 73 non active
Klany: Undertide przez tydzień
W Lineage 2 gram od 2005 roku, pierwszym serwerem była Eureka na L2 Paradise - Tam klany BeCool np. Po upadku 2 lata spędzone na L2 Epi. Tworzyłem tam po częsci największy zerg Infernal. Po zamknięciu Epi tułaczka po serwach. W między czasie rodzi mi sie dziecko, na L2 mniej czasu no ale jakby to było nudno bez L2. Trafiłem na Frintezze x7 tam pograwszy jakiś czas, postanowiłem pójść na Roxy x5 gdzie grałem krótko w Arane Riders. 2 mieiące temu trafiliśmy na x10 frintezza. Po nie udanej próbie z Gladiatorem (73lvl) postanowiłem zrobić MM, moja żona (soultaker 76) i mój ojciec (Fortune Seeker 77), moj ojciec No - lifer... a ja z moją pogrywamy głównie wieczorami.
Aktywność - 3-5h dziennie, dyspozycyjność jak nie jestem w pracy na zawołanie;p
Wiek 25 lat, pracujący, nie palący
Akceptuje regulamin
Znajomych na razie brak;p
Dlaczego Grotesq? Dlatego, że jest to klan w którym chciałem być od początku. Potrzebuje też zabawy z ludźmi trochę pogaduchy no i pomocy w razie W.

Pozdrawiam
Rafał,

 

#2 2010-04-07 17:50:26

Hecate ;* ;*

dziubdziuś

8512013
From: Dolina muminków <3 ^^
Registered: 2009-01-28
Posts: 925
Reputation :   

Re: Podanie

Przyjety.
Btw co do tego tworzenia Infernala ty masz cos wspólnego z Kowalijem moze ? Swoja droga zerg to byl do momentu poki sie stare Inso trzymalo a potem pierdutnelo w takim tempie ze sie do tej pory dziwie
Tak czy inaczej biore was wszystkich razem


http://img14.imageshack.us/img14/803/aa1ebn.png
Czy ktoś widział dziub-dziuba? Jak wygląda dziub-dziub? Komu w końcu się uda odpowiedzieć jak z nut? Czy to fruwa czy lata, czy ma dzioba czy dziób? Czy ktoś widział dziub-dziuba...

Offline

 

#3 2010-04-07 17:59:49

Aranelien

Guest

Re: Podanie

Razem? Heh. Tak miałem przez ładne kilka miesięcy coś wspólnego z Kowajlem, ale nieporozumienie zaistniało i narodziła się raczej niechęć;p Jak to mówią od miłości do nienawiści bardzo krótka droga...

 

#4 2010-04-07 23:55:33

AbaddoNz

Banned

Re: Podanie

rofl wtf  "postanowiłem zrobić MM, moja żona (soultaker 76) i mój ojciec (Fortune Seeker 77), moj ojciec No - lifer"
Mama nie gra? to lipa by buffera zrobila pewnie.

Last edited by AbaddoNz (2010-04-07 23:55:58)

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl