Forum klanu Grotesq

Forum GrotesQ

Announcement

<<< NAMIARY NA TeamSpeak W KAŻDYM DZIALE FORUM >>>

#1 2010-05-26 18:57:08

Sarevok

Guest

Podanie Sarevok

Witam wszystkich. Może najpierw się przedstawię. Mam na imię Mariusz, mieszkam w Lublinie mam 22 lata i lubię słuchać muzyczki typu dancehall, techno i jakieś hity eskowe Przygoda z l2 zaczęła się ok 2 lat temu gdy zaczynałem grać na frycie x7. Do niedawna grałem w Heaven Force. Wyszedłem z HF ponieważ wyszła bardzo nieciekawa sytuacja i się trochę zdenerwowałem. Mianowicie posądzono mnie o kradzież postaci klanowej bufera SE, do której miałem dostęp z racji, że w klanie jestem prawie od samych początków serwera. Po części był to też mój błąd ponieważ udostępniłem pasy koledze aby mógł sobie bufać swoją postać. Osoby które mnie posądziły o kradzież bardzo mnie zawiodły, niewątpliwie się zdenerwowałem i wyszedłem z klanu. Była to dla mnie oczywiście ciężka decyzja bo poczułem się zdradzony przez klan, tym bardziej, że udostępniałem swojego bufera 78 Hierophant dla klanu.
                  Szukam klanu z którym będę mógł chodzić na RB, większe siege czy na wspólny exp. Szukam klanu z fajną atmosferą i z wypowiedzianym warem dla BW, z racji tego również, że HF się rozpadło i większość tam poszła żeby podtrzymać tradycję będę ich skutecznie eliminował jak tylko zobaczę a teraz konkrety:

1. moja postać to:
                      Sarevok - Duelist 78 lvl, na subkach mam BD 75 i SH 74 (Nobles)
2. Aktualny sprzęt:
                      niedawno spaliłem dualki S bo chciałem wbić na +4 z wiadomych chyba przyczyn obecnie dualki b grade ;p + Tallum Heavy + set DC + SOM z acu + secik TTS
3. Alty jakie posiadasz:
                      jak wspomniałem posiadam Hierophant 78 lvl
4. Klany na Frytce:
                      HF
5. Jak długo grasz w L2:
                     ~2 lata
6. Serwery na jakich grałeś (+nazwy poważniejszych klanów):
                     frytka x7, arion x4
7. Aktywność (ile średnio grasz):
                     rożnie ale ~2-3 (czasami mam dzień przerwy, czasami gram 5h, zależy jakie mam ciśnienie na uczelni)
8. Wiek:
                     22 lata
9. Czy akceptujesz regulamin:
                     owszem
10. Znajomi w GrotesQ:
                     raczej żadnych (byli klanowicze z HF o ile się przyznają do znajomości)
11. Uzasadnienie podania
                     w sumie to napisałem na początku
                                *zniszczyć wroga (BW i nie tylko)
                                *Rb, siege, wspólne party
                                *dobry klimat

 

#2 2010-05-27 11:39:46

leevicky

Experienced GQ player

2649323
From: Opole
Registered: 2009-10-19
Posts: 294
Reputation :   

Re: Podanie Sarevok

tak

Offline

 

#3 2010-05-27 16:54:36

Sarevok

Guest

Re: Podanie Sarevok

mój nik to newmen miałem tam th i od temtej pory właśnie grałem z HF z frintezy x10, a wcześniej nazywaliśmy się AgainstAuthoryty trochę ludzi się wtedy rozeszło ale większość poszła do HeavenForce, tzn założyła go i ja po jakimś czasie właśnie doszedłem do HF (nie poszedłem od razu bo miałem przerwę).

 

#4 2010-05-27 18:41:14

Roqe

Nowy użytkownik

Registered: 2010-05-24
Posts: 2
Reputation :   

Re: Podanie Sarevok

na tak


jakie passy na pp?

Offline

 

#5 2010-05-27 18:59:52

Kika

Użytkownik

6799473
Registered: 2009-07-04
Posts: 168
Reputation :   

Re: Podanie Sarevok

Witaj > chciałabym bardzo wiedzieć  skąd i od kiedy grasz na Sarevoku  iż gdyż  to postać 
  mojego znajomka?  a jestem przekonanna  że to nie jest  ta sama osoba?:)

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl